Społeczność MegaTotal.pl ma niezwykłą okazję przyczynić się do organizacji pierwszego wydarzenia! Kasia Szuba (iNNi, Gdzie oni są?) organizuje premierę płyty projektu Szepty i Krzyki oraz koncert legendarnej kapeli 1984. Całość pod hasłem Radio Niebieskie Oczy Heleny w Domu odbędzie się 24 maja w łódzkim klubie Dom.

Organizatorzy oferują Fanom za pomoc bardzo atrakcyjne nagrody, ale samo wydarzenie jest na tyle interesujące, że warto wesprzeć je dla samej idei :)

Strona projektu znajduje się TUTAJ

Szepty i Krzyki to teksty Artura Szuby i muzyczna synteza twórczości zespołów iNNi i Projekt LR oraz zaproszonych gości – od nowej fali, po industrial i electro. Ich muzyka ukaże się w ręcznie numerowanych, kolekcjonerskich zestawach razem z tomikiem poetyckim ilustrowanym fotografiami. Projekt został sfinansowany dzięki fanom z MegaTotal.pl.

1984 to legenda polskiej nowej fali. Działa od 1985 roku. Ma na koncie cztery świetne płyty oraz wiele utworów, które stały się kamieniami milowymi polskiej nowej fali, jak Biała chorągiewka, Sztuczne oddychanie, Brak tlenu, Adelajda
Formalina czy Radio Niebieskie Oczy Heleny. Obecnie to duet tworzony przez Piotra Mizernego Liszcza i Roberta Tutę.

Podczas imprezy wystąpi także trzeci zespół, którego organizatorzy nadal szukają – ma to być megatotalowa kapela z Łodzi, stylistycznie pasująca do 1984 i Szeptów i Krzyków. Chętni mogą się zgłaszać do 15 marca na adres: kas.szuba@gmail.com.

Organizatorami imprezy są: Agencja CHAORDER (Kasia Szuba, kas.szuba@gmail.com) oraz klub DOM (Robert Tuta).

POLECAMY! :)