Jeden z ciekawszych i najbardziej aktywnych Artystów na MT – Projekt LR, zaprasza do duchowej wspólnoty. Wystarczy posłuchać, otworzyć drzwi percepcji i zatrzymać wrażenie na kartce lub monitorze. Trzymamy kciuki za duży odzew i makabryczne efekty ;)

lr_konkurs_page

Pisze Lecter:
Co czujecie słuchając naszej muzyki? Jakie obrazy podsuwa Wam Wasza wyobraźnia? Co przeszywa Was podskórnie gdy słuchacie naszych utworów? Podzielcie się tym z nami! Przelejcie swe uczucia na papier (e-papier) i wyślijcie je nam. Czy to opowiadanie czy grafika. Pokażcie, że dźwięki i teksty skłaniają Was do przemyśleń. Nie jest to żadna forma konkursu. Chcemy, byście słuchając naszej muzyki poczuli się bliżej nas, stali się częścią Projektu LR.
Wasze prace będą publikowane na naszej stronie w dziale FANS ART. Oczywiście, o ile tego zechcecie. Wysyłając prace prosimy, byście podali również źródło inspiracji (który utwór, tekst, nasze zdjęcie, itd). Prace wysyłajcie na maila lecter3+(at)+o2.pl.
Dla zachęty dodam, że jeśli któraś z prac graficznych wyjątkowo nam się spodoba, to znajdzie miejsce w artbooku naszej płyty (nawet, jeśli nie będzie pasowała do koncepcji całej płyty).
Liczymy na Wasze prace graficzne, opowiadania, wiersze, zdjęcia. Wszystko mile widziane. Mamy nadzieję, że prace będą i makabryczne i przyjemne.
Otwórzcie swą świadomość i pokażcie, że potraficie myśleć!

Teraz zachęcam do interpretacji kawałka ŻEGNAJ. Najlepsza zostanie dodana w opisie albumu, opublikowana na naszej stronie, a jak wyjątkowo przypadnie nam do gustu, to zamieścimy ją również na płycie. Dodatkowo, najlepsze fan arty zostaną zamieszczone na naszym, cd który jak widać zbliża się wielkimi krokami.