Zespół zaprasza wszystkich przyjaciół i inwestorów z MegaTotal.pl na przedpremierową prezentację całego materiału z płyty, która już wkrótce ukaże się pod szyldem MT! To niepowtarzalna okazja, by zapoznać się z muzyką na kilka tygodni przed jej oficjalną premierą.

Spotkanie odbędzie się  16 września w Klubie Mandala przy ul. Rewolucji 78/80 w Łodzi. Start o g.18.00. Dla wszystkich, którzy się przyjdą posłuchać płyty, zespół przygotował niespodzianki!

Zespół pracuje intensywnie nad przygotowaniem nowego videoclipu (zdjęcie poniżej) i koncertuje. Najbliższe występy to: Ksawerów (10.09.09), Szczecinek (11.09.09) i Poznań, Malta (13.09.09)

samokhin_spotkanie_page

I jeszcze kilka słów od Pavla:

Bardzo dziękuję za cierpliwość i wiarę w Samokhin Band. Nasz drugi album pod tytułem “Habibi” już wkrótce będzie miał swoją premierę – kilka miesięcy po zebraniu MT.
W tym czasie zmienili się nam perkusista i gitarzysta. Ja sam załatwiłem się leżąc pod nożem w szpitalu (wyrostek) i przez to przesunęła się nam praca w studio.
Ale…!
Zaczęliśmy grać więcej koncertów (nawet 3-4 w tygodniu). Sprzedaliśmy nasz pierwszy album w ilości ponad 3000 sztuk. Nasz nowy perkusista Piotr Kolasa jest wulkanem energii i daje ognia i czadu na koncertach  – mamy profesjonalistę!
Zdrowie i forma dopisuje każdemu z nas. Pewnie dlatego, że zaczęliśmy chodzić na basen pomiędzy koncertami :)

Bardzo dziękuje inwestorom Samokhin Band nie tylko za MegaGrosze ale tak że za pomysły i PR!