Drogie Fanki i Szanowni Fani. Znamienite Artystki i Szacowni Artyści. Nadeszła wiekopomna chwila. Kiedyś musiała, bo nic nie może przecież wiecznie trwać. MegaTotal.pl już za kilka chwil odrzuci stare, zużyte elementy i wyposażony nową maszynerię rozpocznie nowy etap swej podróży. Choć stare funkcjonalności znikną, a dotychczasowe zasady zostaną zastąpione przez nowe, to serwis nadal pozostaje ten sam i wciąż przyświeca mu ta sama idea – wytworzenie więzi pomiędzy Twórcą a jego Fanami, którzy chcą pomóc mu zrealizować jego Projekt.

Zanim jednak ruszymy z nowymi siłami w dalszą podróż, czeka nas przerwa. Znaczy się przerwa w działaniu serwisu, bo my, załoganci, w tym czasie o przerwach możemy zapomnieć.

Dziś, we wtorek 31 stycznia, około godziny 14:00 serwis zostanie wyłączony – zarówno w wersji 1.0 jak i 2.0. Ponownie uruchomimy go po kilkunastu/kilkudziesięciu godzinach. W tym czasie na wszystkich profilach fanów i artystów oraz na stronach albumów aktywowane będą funkcjonalności MT2.0.

Jeśli ktoś ma do załatwienia jeszcze jakieś ważne sprawy na MT1.0, należy się spieszyć. Po godzinie 14:00 nie będzie można już skorzystać z żadnych starych funkcjonalności.

W czasie przerwy w działaniu serwisu otwarty będzie MegaZin, zapraszamy więc do lektury. Zamykamy miniony okres dumni z efektów, jakie w tym czasie osiągnęła społeczność MegaTotal.pl. Przypomnimy zatem w MegaZinie megatotalne liczby – fakty, statystyki, ciekawostki i wszystko to, co dawało nam tyle powodów do radości :)

Pożegnajmy MT1.0 i spotkajmy się wszyscy na MT2.0 :)