Przestańcie mają gotowy „Statek kosmiczny”, ale na Ziemi trzyma ich jeszcze kilka spraw. Między innymi megatotalowa płyta. O pracach nad jej wydaniem oraz działaniach zbliżonych opowiada zespół.

przestancie_page_1

Ostatnie miesiące były dla nas bardzo pracowite: w studiu Krzyśka Tonna nagraliśmy łódźstockowego singla, również w Łodzi nakręciliśmy promujący go klip, zajmowaliśmy się pozyskaniem patronów zarówno na singla jak i na megatotalową płytę długogrającą, pracowaliśmy nad okładkami do obu płyt, wreszcie dopracowywaliśmy materiał i trochę pokoncertowaliśmy.

Lada dzień ukaże się singiel promujący LP-ka. Podczas koncertu, który odbył się 5 lutego 2010 w szczecińskim Free Blues Clubie, miała miejsce premiera naszego pierwszego klipu nakręconego w studio telewizyjnym PatioTV. Teledysk został przyjęty bardzo ciepło, i ku naszemu zadowoleniu wywołał uśmiechy na buziach przybyłych na koncert osób. Innymi słowy, spełnił swoje zadanie :-)

Ziemianie, kosmici, genetyczne badania, roboty w podartych spodniach, moonwalk, skacząca kamera, budowa statku kosmicznego i odlot stylizowany na klimat rodem z zamierzchłej epoki. Symulujący nieporadność efektów specjalnych i gry aktorskiej członków zespołu, kolorowy klip ma sprawić, że zaczniecie się śmiać :-) Czy tak jest naprawdę, przekonajcie się sami :-)

Wbrew pozorom niełatwo jest wygłupiać się od świtu do zmierzchu i zachować energię na różne takie tam w nocy :-) Żeby nie było niedomówień, na przykład na powrót do domu :-)

Działania promocyjne niedługo ruszą pełną parą choć już teraz o klipie zaczynają pisać lokalne portale.

Nagrania trafiły do tłoczni i lada dzień będziemy mieć promocyjne egzemplarze singielka, w związku z czym szykują się megatotalowe konkursy – bądźcie czujni :-)

Już teraz „Statek” wybrzmiewa na falach kilku stacji radiowych, między innymi naszego rodzimego „Radia Szczecin”. Kilka tygodni temu utwór zajął 1 miejsce na liście przebojów Radia Sar i nadal można na niego głosować.

przestancie_page_2

W dalszym ciągu pracujemy nad nagraniami do megatotalowej płyty długogrającej – planowaliśmy zakończenie prac w lutym, niestety z uwagi na tymczasową niemożność zdrowotną i różne sytuacje losowe członków zespołu i realizatorów nagrań, prace się nieco wydłużyły. Na szczęście wszystko jest już na dobrej drodze ku zakończeniu tego etapu produkcji płyty.

Jesteśmy teraz na etapie rejestrowania wokalu do 11 utworów (studio okupuje Grzesiek). W marcu nagramy gościnne występy, m.in. Artura Szuby (iNNi), którego serdecznie pozdrawiamy, przepraszamy za opieszałość i któremu dziękujemy za cierpliwość :-) oraz Olka Różanka – genialnego wokalistę również obecnego na MegaTotal.pl zespołu Chorzy na Odrę. Do tego zestawu dojdą jeszcze różne egzotyczne instrumenty: przeszkadzajki,  klawisze, skrzypki, akordeony i takie tam – jesteśmy więc bardzo gościnni :-)

Wytrzymajcie jeszcze trochę i nie złośćcie się na nas, że tak długo to trwa.

Do usłyszenia niebawem i pozdrówka dla Was!