Oto najnowsze wieści napływające od Przestańciuchów. Wygląda na to, że jest nieźle :)
Ahoj ahoj! Chcemy podzielić się z sympatykami zespołu niusem takim, że sekcja rytmiczna do megatotalowej płyty została zarejestrowana! Hip hip, hurrrraaa! :D Łącznie nagranych zostało duuuuuużo duuuuużo tracków :P Co da się przełożyć na 11 piosenek :) Kto wie czy dwunasta nie będzie akustyczna ;)

Dawno dawno temu, za górami i za lasami….
A konkretnie we wtorek, 8 września, do studia olkowego, bartkowego i piotrkowego w Szczecinie wnieśliśmy januszową perkusję, gdzie przez kilka godzin była głaskana, nagłaśniana i takie tam :) W środę poranne ucho naszego realizatora Bartka podpowiedziało, że można brzmienie poprawić :) A wręcz trzeba! :) Tak też się stało! Pod wieczór, od 20 do 22:30 została więc zarejestrowana sekcja do dwóch kawałków (z Marcinem nie ma tylu problemów co z Januszem :P). Dnia następnego, czyli w środę, cztery kawałki zostały usekcjowane, zaś w piątek, kolejne trzy! :) Sobotę poświęciliśmy na nagranie dwóch najświeższych kawałków. Najpierw piosenkę o swojskim tytule “Myślę, więc znikam”, do której Grzesiek wtóruje Januszowi na poniższym nagraniu (piosenka jest tak świeża, że Janusz nie wiedział co-ile-czego :) Żenujący taniec i dyrygenturę Grzegorza uwieczniła ukryta kamera krzyśkowego telefonu komórkowego. Stąd jakość nagrania kiepska. A potem zarejestrowaliśmy megatotalowy song, piosenkę napisaną przy współudziale fanów z MegaTotal.pl :)

.

[Jakość materiału faktycznie jest nietęga. Prosimy nie regulować odbiorników ;) - przyp. red.]

Jeszcze podziękowania: Janusz zapewne dziękuje Grześkowi za cierpliwość i nieocenioną pomoc przy nagrywaniu :D :D :D a cały zespół dziękuje Kubie za cudownego ride’a o anielskim brzmieniu i szereg nieocenionych rad, po których Janusz już nigdy nie będzie taki sam :)

Zdjęć tym razem nie ma, bo byliśmy tak przejęci, że nie w głowie było nam pstrykanie fotek :) Od przyszłego tygodnia na rachu-ciachu idą gitary :) Trzymajcie kciuki!
Pozdrowionka!

Wasz ulubiony zespół :P :P :P
Przestańcie