Rabastabarbar i Halo! zagrają razem we Wrocławiu! Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. W sobotę 15 grudnia obie kapele pojawią się w klubie Alive. Jego uczestnicy mają okazję wygrać u nas płyty obu kapel!

Wystarczy podczas koncertu zrobić fajną fotę, albo kilka i przysłać je do nas. Autorzy trzech najlepszych obrazków dostaną zestaw, składający się z debiutanckiego albumu Rabastabarbar i epki Halo! zatytułowanej 2023, która ukaże się 21 grudnia. Adres wysyłki: konkurs@megatotal.pl

Obie kapele mają na koncie megatotalne krążki. Epka Spacer niesamotny Rabastabarbaru była drugą płytą wydaną przez społeczność MT. Ich długogrający debiut wydała wytwórnia Hirka Wrony, teraz zaś zespół szykuje się do wydania kolejnego materiału pod szyldem MT. W lutym wchodzi do studia, a materiał na płytę długogrającą ma być gotowy w marcu. Podczas koncertu będzie można posłuchać kawałków, które się na niej znajdą.

Debiutancki krążek grupy Halo! będzie z kolei sześćdziesiątą siódmą płytą, jaka ukaże się staraniem społeczności MT. Zawiera dwa kawałki inspirowane synth-popem i współczesną muzyką elektroniczną. Ukaże się 21 grudnia.

[audio: halo!_2023.mp3]

Bilety na koncert są do nabycia w Klubie Alive w cenie 8 zł (przedsprzedać) i 10 zł (w dniu koncertu).

Rabastabarbar + Halo!
15 grudnia 2012, godz. 20:00
Klub Alive, Wrocław, ul. Kolejowa 12
Wstęp 8 PLN (przedsprzedaż) i 10 PLN (w dniu koncertu)