Nie jest łatwo prezentować premierowy materiał w dniu zapowiadanego końca świata, nawet jeśli on w rezultacie nie nastąpi…. Nieco pesymistyczna (choć z przymrużeniem oka) poetyka jaką posługuje się w swych tekstach wrocławska grupa Halo! na singlu “2023″ jest za to w świetle zapowiadanych okoliczności sporym zastrzykiem pozytywnej energii ;)

Przede wszystkim dowiadujemy się, że będzie rok 2023, a nawet że zdarzy się kilka rzeczy za 21. lat! I chociaż zdaniem autora przekazu jego przyszłość nie rysuje się najlepiej, to po wysłuchaniu 9 minut muzyki Halo! aż chce się żyć! Tym bardziej, że mamy do czynienia z dynamicznymi, gitarowymi kompozycjami utrzymanymi w stylistyce indie rockowej wzbogaconymi dużą dawką elektroniki, by nie rzec old-coolowego elektro (kompozycja tytułowa).

A wracając do tekstów i do końca świata… “Jeśli chcesz to biegnij, ja wolę jeszcze spać. I tak nie zaczną bez nas…”. Tak trzymać Halo! ;)

Kup tę płytę w sklepie MegaTunes.

Uwaga! W sklepie iTunes można kupić wersję elektroniczną płyty, wzbogaconą o dodatkowy utwór “Miło Cię widzieć”, nie zamieszczonym na płycie.

Do wydania płyty przyczynili się Fani z serwisu MegaTotal.pl:

1. soul
2. mdwh
3. kefir1976
4. musiq
5. wspione
6. Dorian Mono
7. zibidog
8. tomek
9. G.G.
10. MARIA.Ż
oraz 87 innych fanów.

Płytę nagrał zespół w składzie:

Jan Stulin
Marcin Mrówka
Mikołaj Kurpios
Michał Szczepaniec

Gościnnie:
Mikołaj Łapiński

Utwory na płycie:

01. 2023
02. I tak nie zaczną bez nas

www.facebook.com/haloband
www.soundcloud.com/haloband