Koncerty z serii Genesis Classic przedstawiają największe przeboje Genesis w wykonaniu ostatniego wokalisty tej grupy – Raya Wilsona oraz jego zespołu. 8 lutego ten znany i ceniony muzyk wystąpi w krakowskiej Filharmonii im. Karola Szymanowskiego, a my mamy podwójne konkursowe zaproszenia!

Ray Wilson Genesis Classic w Krakowie!

Ray Wilson świętuje dwudziestą rocznicę pracy artystycznej. W ubiegłym roku wydał nowy, koncertowy album „20 Years And More” (DVD + 2 CD). Płyta zawiera nie tylko największe przeboje Genesis, ale także autorskie utwory z jego solowych płyt i z czasów zespołu Stiltskin.

- Ta płyta to dla mnie spełnieniem wszystkiego, do czego dążyłem. Występujemy teraz z całym zespołem, jesteśmy jak jeden organizm, a mimo to każdy zachowuje swój charakter. Pomysł na Genesis Classic wziął się stąd, że publiczność chciała słuchać kawałków Genesis, tych starszych i tych z płyty „Calling All Station”, ale ja nie chciałem grać w cover bandzie. Szukałem czegoś, co się wyróżni. Przez lata dopracowaliśmy aranżacje, jednak piosenki zachowały swoje melodie – skomentował koncerty i płytę Ray Wilson.

Ray Wilson

KONKURS!

Mamy aż 3 podwójne konkursowe zaproszenia na ten niezwykły koncert! Aby wygrać jedno z nich wyszukaj na MegaTotal.pl przynajmniej 3 projekty niezależnych twórców z gatunku klasycznego lub progresywnego rocka. Odpowiedź wyślij na adres konkurs@megatotal.pl do końca stycznia podając w tytule maila hasło Ray Wilson. Decyduje w pierwszym rzędzie ilość wymienionych projektów, a dalej kolejność zgłoszeń.

SZCZEGÓŁY KONCERTU:

GENESIS Classic – Ray Wilson & The Band
8 lutego 2015 r. (niedziela) o godz. 18:00 w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie

Bilety na wydarzenie w cenach: 80, 90, 100 zł (do dn. 7 lutego 2015 r.) oraz w cenach: 90, 100 i 110 zł (w dniu koncertu) można nabyć w Internecie na portalu Ticketpro.pl.

Bilety stacjonarnie: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN na terenie całego kraju oraz w kasach: Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie ( tel. 12 619 87 33 lub 12 619 87 21 wew. 33 ), Filmotechniki w Krakowie (Rynek Główny 9 – Pasaż Bielaka, tel.12 422 89 45).

Organizator: Agencja Artystyczna MONOLIT, www.monolitart.com.pl, +48 660 860 777, +48 518 522 581, biuro@monolitart.com.pl