Szepty i Krzyki to pełen rockowej poezji album, który ukazał się dzięki społeczności MegaTotal.pl w maju tego roku. Oto trzeci wideoklip z tej płyty, tym razem do nasyconego subtelnym erotyzmem utworu Red Alert.

A oto lista twórców tego obrazu:
Scenariusz i reżyseria: Artur Szuba, Tomasz Frost
Zdjęcia i montaż: Tomasz Frost
Wystąpili: Anna Yang, Martyna Żyła, Roman Szymański, Tomasz Herbrich, Marek Pokorniecki, Kamil Żuchowski, Artur Szuba, Grażyna Pyka, Anna Tomaszczuk, Michał Tomaszczuk, Tomasz Łachocki, Monika Śmiełowska i Marta Cichocka. Klip zrealizowano w Choszczeńskim Domu Kultury.

Ponieważ Szepty i Krzyki konsekwentnie kroczą drogą poetyckich wizualizacji swojej muzyki już wkrótce nastąpi premiera kolejnego klipu, zrealizowanego przez tczewskich przyjaciół zespołu, tym razem do piosenki “Niezasłane łóżko”.  Fotoreportaż z planu można obejrzeć tutaj.

Wideografię zespołu uzupełniają teledyski do utworów “Między światami” oraz “Separatysta”.

Album wydany w formie atrakcyjnego graficznie digipaka, zawierającego zdjęcia i wiersze Artura Szuby można nabyć w Sklepie MegaTunes.pl.

W postaci cyfrowej muzyka z albumu dostępna jest także w MegaTunes.pl oraz we wszystkich dużych sklepach (m.in. iTunes, Muzodajnia) i chmurach, jak Spotify, Deezer, czy Wimp.