Teraz już nie tylko muzyka! Od dziś Twórcy mogą wspólnie ze społecznością MegaTotal.pl realizować projekty filmowe. Potrzebujesz funduszy na realizację videoclipu? Chcesz zrealizować dokument albo fabułę? Społeczność MegaTotal.pl, która wie, jak wspomagać muzyków, może pomóc i Tobie.


Jak to działa? Dokładnie tak samo jak MegaTotal.pl muzyczny. Twórca publikuje swoją twórczość, a społeczność wspiera go swoimi głosami, czyli MegaCentami i otrzymuje za to od Twórcy różne dobra. Po osiągnięciu megatotala przystępujemy do realizacji filmu, potem siadamy wygodnie w fotelach i delektujemy się obrazem :)

Zanim to jednak nastąpi, wszystkich czeka ciężka praca. Twórca musi przygotować stronę projektu i odpowiednio go zaprezentować, a potem przekonać i zachęcić Fanów do jego wspierania. Fani zaś muszą przyciągnąć kolejnych, by maszyna zaczęła działać. I tak dalej.

Mamy nadzieję, że niezbyt długo będziemy czekać na pierwszy megatotal filmowy :)

A już niebawem kolejne odsłony – będzie można zbierać środki na realizację projektów wydawniczych, programistycznych oraz na organizację wydarzeń kulturalnych.