Jesteś muzykiem i chcesz zdobyć wiedzę na temat praktycznego wykorzystania social media w swojej działalności? Jeśli tak, to polecamy cykl warsztatów pod hasłem LDZVideo, który odbędzie się w przyszłym tygodniu w Miejskim Punkcie Kultury PREXER-UŁ w Łodzi. Patronuje mu MegaTotal.pl :)

W trakcie warsztatów zaproszeni goście wyjaśnią uczestnikom tajniki dotyczące promocji własnej twórczości z użyciem ogólnie dostępnych narzędzi, głównie z użyciem social media.

Warsztaty będą składały się z dwóch części:

1. Podczas spotkań otwartych uczestnicy dostaną solidną porcję wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat wszelkich działań ułatwiających promocję własnej twórczości,

2. W drugim etapie uczestnicy przygotują wstępny scenopis teledysku do wybranego utworu ze swojego repertuaru. Autorzy pięciu najciekawszych propozycji będą mogli zrealizować clipy w formie live actu.

Warsztaty odbędą się w Miejskim Punkcie Kultury PREXER-UŁ w Łodzi (ul. Pomorska 39) w dniach 24-28.09.2012 r. w godzinach 17.30 – 19.30. Organizuje je Stowarzyszenie Topografie dzięki środkom z Urzędu Miasta Łodzi.

Więcej informacji wkrótce.

Kontakt: piotr.lipski@topografie.pl