Forest (Enn Remix) jest zapowiedzią maxi-singla Sjón, który ukaże się w październiku jako finalizacja projektu MegaTotal.pl. Jego premiera już w najbliższy poniedziałek, w samo południe.

Zespół tak pisze o powstaniu tego clipu:

Videoclip do remixu Forest w wykonaniu Enna, urodził się spontanicznie. Na początku było ciężko z pomysłem, szczególnie do utworu, który jest utrzymany w bardzo popularnej obecnie na zachodzie stylistyce. Post dubstepowy trance, w którym niskie, niepokojące częstotliwości budują w odbiorcy napięcie. Wszystko na najwyższym światowym poziomie. Trudno się dziwić, że brzmi to w taki a nie inny sposób, bowiem Enn tworzy codziennie wsłuchując się w puls londyńskiego city.

Jak to pokazać, żeby nie zepsuć klimatu?

Musi być w obrazie coś narkotycznego i nieco mrocznego. Naturalnym skojarzeniem z utworem Forest jest las. Sceneria idealna, przejmująca widza. Kamera, akcja! Następnie nadanie odpowiedniej dynamiki obrazowi poprzez godziny spędzone na montażu. Gotowe! Klika przedpremierowych odtworzeń, parę poprawek i w ten oto sposób Sjón wyprodukował swój własny videoclip.

Premiera klipu odbędzie się w poniedziałek, w samo południe. Będzie można oglądać go tutaj:

Przygotowanie do jego odsłony można śledzić przyłączając się do wydarzenia na Facebooku

Utwór Forest Enn Remix znajdzie się na megatotalnym winylu, którego premiera planowana jest na październik.

A już za tydzień (w sobotę 17.08 o godz 18.10) Sjón zagra na Soundrive Fest w Gdańsku. Tuż przed nimi (o 17:00) wystąpią Little White Lies :)