…jest tyle gór na widoku ;) Z okazji odejścia aktualnego roku i wkrótce przyjścia kolejnego chciałbym wszystkim podziękować i życzyć.

hapnewyr_page

Dziękuję Fanom za niesamowite wsparcie, jakie nieustająco dają Artystom i nam – załogantom. Za umożliwienie wydania aż tylu płyt. Za motywację, otuchę i chwile radości, jakie fundujecie Artystom. Za szpile wtykane nam przy najmniejszej okazji – one motywują nas do przykładania baczniejszej uwagi do wielu spraw. Za cierpliwość – bo nie zawsze te sprawy łatwo jest załatwić, rozwiązać.

Dziękuję Artystom za tyle fantastycznych płyt, za całe mnóstwo niezwykłej  muzyki, jaka zaistniała na MegaTotal.pl, a jeszcze nie zdążyła znaleźć inwestorów, za danie nam, załogantom wielu powodów do chwalenia się osiągnięciami :)

Dziękuję Fanom i Artystom za udział w imprezach, w których maczaliśmy palce, za spotkania, entuzjazm, dobre słowa i mnóstwo innych rzeczy, o jakich nie sposób tu napisać ;)

Życzę zaś wszystkim: Fanom, Artystom i nam, załogantom wejścia na wszystkie szczyty, jakie w 2010 roku zaplanujemy osiągnąć. Czy będą one małe, średnie, czy wielkie. Ważne, by na nie wejść. Wejść do TOP10, osiągnąć megatotal, wydać płytę, zrobić nowy… :)

No i oczywiście wszystkiego lepszego i żeby tego, czego mało, nie było wcale mniej.

pozdrazgór

olo