Już 18 marca w łódzkim klubie Elektrownia odbędzie się szalona impreza pod hasłem Sound Factory. W industrialnych wnętrzach, na dwóch scenach wystąpi kilkunastu wykonawców, którzy zebraną publiczność będą bawić w rytmach wszelkich odmian house i trance. Będą pokazy ognia i gorące tancerki. Elektrownia rozgrzeje się do czerwoności.

Na scenie głównej, czyli Air Stage zagrają przedstawiciele z gatunków tech trance, uplifting trance, tech house oraz progressive house. Królować będzie na niej gwiazda wieczoru, prosto ze Szkocji – Mark Sherry, najbardziej konsekwentnych trance’owych producentów na świecie. Jego produkcje przez ostatnie kilka lat były bardzo często supportowane przez m.in. Tiesto, Markusa Schultza, Ferry Corstena, Marco V, Garetha Emerego czy Sander van Doorna.

Druga scena, to wprost z piekła rodem Hell Stage, którą zdominują dubstep, fidget house, bassline house, 2step oraz breakbeat, a jako główny punkt programu wystąpią przybysze z Belgii, The Black Spankers.

Więcej informacji na stronie www.soundfactory.com.pl

Bilety

Bilety dostępne są w cenie 20 PLN w przedsprzedaży oraz 25 PLN w dniu imprezy. Można zakupić je w Bileterii, Strefie Biletów oraz na miejscu w klubie Elektrownia

Oferta Noclegowa

Dla uczestników imprezy Agencja Elementz wraz z Hotelem Ibis przygotowali specjalną ofertę. Z biletem z Sound Factory cena za pokój wynosić będzie 140zł

Zagrają:

Air Stage: Mark Sherry, Sebastian W., Juma, Tommy K., Lukee, GlobalTrance DJ Competition Winner

Hell Stage: The Black Spankers, Organatus, Martino B., CJ Reign, MR. Zagaynikov, Greg Sin Key

Zaproszenia

Piątka osób, które jako pierwsze napiszą do nas na info[at]megatotal.pl (konkurs soundfactory w temacie), dostanie wejściówki.

^p