Objazdowy cykl spotkań muzyków organizowanych przez Michała Urbaniaka pod hasłem Urbanator Days ruszył w trasę. Za nami warsztaty, koncert i jam session w Radomsku. W październiku Kutno i Białystok. A już dziś i jutro Łódź. W klubie Wytwórnia wspólnie z Michałem Urbaniakiem wystąpi O.S.T.R. MegaTotal.pl jest patronem Urbanator Days 2013 :)

Podczas jutrzejszego koncertu wraz z Michałem Urbaniakiem i O.S.T.R. zagrają: Michael “Patches” Stewart, Femi Temowo, Xantone Blacq, Otto Williams i Frank Parker. Start o 19:00 w Klubie Wytwórnia, przy ul. Łąkowej 29.

Urbanator Days to okazja do spotkania dla wszystkich, którzy kochają grać i chcą wykonywać muzykę rytmiczną niezależnie od stylu i gatunku. To miejsce dla amatorów, studentów, uczniów szkół muzycznych, a także wszystkich utalentowanych ludzi, niezależnie od wykształcenia i stopnia zaawansowania muzycznego, którzy chcą grać, śpiewać lub rapować.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wysłać formularz zgłoszeniowy z informacjami o instrumencie, umiejętnościach, doświadczeniu, etc.

Najbardziej aktualne informacje na temat Urbanator Days 2013 znajdują się na Facebooku.

Pełny rozkład jazdy Urbanator Days 2013

Łódź / Klub Wytwórnia / ul. Łąkowa 29

23 września – warsztaty (wstęp wolny)
24 września – koncert/jam session

Kutno / Centru Teatru Muzyki i Tańca / ul. Teatralna 1

3 października – warsztaty (wstęp wolny)
4 października – koncert/jam session

Białystok / Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury / ul. Kilińskiego 8

12 października – warsztaty (wstęp wolny)
13 października – koncert/jam session