Już po raz siódmy Michał Urbaniak zaprasza na cykl niezwykłych spotkań wypełnionych niesamowitą energią twórczą, wspólnym graniem, improwizacją, wymianą pomysłów i wiedzy w niepowtarzalnej atmosferze! Na przełomie września i października odbędą się kolejne Urbanator Days. MegaTotal.pl jest ich patronem :)

Urbanator Days to okazja do spotkania dla wszystkich, którzy kochają grać i chcą wykonywać muzykę rytmiczną niezależnie od stylu i gatunku. To miejsce dla amatorów, studentów, uczniów szkół muzycznych, a także wszystkich utalentowanych ludzi, niezależnie od wykształcenia i stopnia zaawansowania muzycznego, którzy chcą grać, śpiewać lub rapować.

Każde spotkanie składa się z warsztatów i koncertu połączonego z jam session. Warsztaty prowadzą muzycy z kręgu Urbanatora, słynnego, międzynarodowego przedsięwzięcia Michała Urbaniaka, w skład którego wchodzą gwiazdorskie indywidualności muzyczne, m.in.: Femi Temowo, Otto Williams, Troy Miller, Paul Stacey, Janek Smoczyński, Marcin Pospieszalski, Xantone Blacq.

Urbanator Days to innowacyjne wydarzenie edukacyjne, unikalne na skalę światową, przekazujące możliwości i wiedzę, których nie daje żaden kurs, uczelnia lub szkoła!

Urbanator Days to wspólne granie, otwarcie na improwizację, nowe sytuacje i niespodzianki, swobodna wymiana pomysłów i wiedzy w niepowtarzalnej atmosferze, z niesamowitą twórczą energią! Muzycy zaproszeni przez Michała Urbaniaka, pokażą, co jest ważne na scenie, kogo słuchać podczas koncertu, jak się koncentrować. Można zadać im każde pytanie: od wyjawienia inspiracji po rozwiązanie problemu.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wysłać formularz zgłoszeniowy z informacjami o instrumencie, umiejętnościach, doświadczeniu, etc.

Najbardziej aktualne informacje na temat Urbanator Days 2013 znajdują się na Facebooku.

Pełny rozkład jazdy Urbanator Days 2013

Radomsko / Miejski Dom Kultury / ul. Brzeźnicka 5
21 września – warsztaty i spotkanie (wstęp wolny)
22 września – koncert/jam session

Łódź / Klub Wytwórnia / ul. Łąkowa 29
23 września – warsztaty (wstęp wolny)
24 września – koncert/jam session

Kutno / Centru Teatru Muzyki i Tańca / ul. Teatralna 1
3 października – warsztaty (wstęp wolny)
4 października – koncert/jam session

Białystok / Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury / ul. Kilińskiego 8
12 października – warsztaty (wstęp wolny)
13 października – koncert/jam session