W 1994 roku, kiedy ogień grunge powoli dogasał, w N.Y.C. pojawił się zespół, który zmieścił na jednym albumie metal, hard core, rap doprawiając to wszystko soulowo-funkowym klimatem dęciaków. Ten album to “All Boro Kings”, a Dog Eat Dog zagrają go w całości w 3 polskich miastach. U nas konkursowe zaproszenia!

Dog Eat Dog w Polsce!

Wraz z PW Events zapraszamy na trzy koncerty legendarnej formacji Dog Eat Dog! Ich debiutancki album “All Boro Kings” wniósł ponad 20 lat temu mnóstwo świeżości i radości do ostrego grania. W ubiegłym roku świętowali 20-lecie jego wydania i rozpoczęli trasę, podczas której grają go w całości, dorzucając oczywiście swoje najlepsze kawałki z pozostałych płyt. W kwietniu zagrają w krakowskiej Fabryce (23.04), stołecznej Proximie (24.04) oraz gdańskim Parlamencie (25.04).

To okazja do naprawdę doskonałej koncertowej zabawy, albowiem Dog Eat Dog nie bawią się w politykowanie, koncentrując się raczej na luzackim spędzaniu czasu. “No guns just blunts we kick this just for fun” – to fragment tekstu kawałka “No Fronts”. Ale dobrych numerów na albumie jest więcej, choćby “Strip Song”, “If These Are Good Times”, “Who’s The King”.

Dog Eat Dog na koncertach w Polsce grali ten materiał już 20 lat temu (koncertowali wtedy razem z Biohazard). Teraz czasy są oczywiście inne, podobnie skład zespołu. To, co było dwie dekady temu pamiętają tylko basista Dave Neabore i wokalista John Connor. Ale muzyka się nie zestarzała  - jest uniwersalna i porywa do zabawy tak samo skutecznie jak kiedyś!

SZCZEGÓŁY KONCERTÓW

23 kwietnia (czwartek) 2015
Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23
Bilety: 65 zł przedsprzedaż, 75 zł w dniu koncertu

24 kwietnia (piątek) 2015
Warszawa @ Proxima, Żwirki i Wigury 99
Bilety: 55 zł (I pula) / 65 zł (przedsprzedaż) / 75 zł (w dniu koncertu)
Do nabycia:
55 (I pula) – http://pwevents.pl/pl/bilety,1,237.html
65 – Biletomat, ticketpro, ebilet, eventim, proxima

25 kwietnia (sobota) 2015
Gdańsk @ Parlament, Św. Ducha 2
Bilety: 55 zł (I pula) / 65 zł (przedsprzedaż) / 75 zł (w dniu koncertu)
Do nabycia:
55 (I pula) – http://pwevents.pl/pl/bilety,1,238.html
65 – Biletomat, ticketpro, ebilet, eventim, parlament, lotto (ch manhattan)

Zaprasza PW Events

KONKURS! PODWÓJNE ZAPROSZENIA!

Mamy trzy podwójne zaproszenia! Po jednym do każdego z miast. Aby je otrzymać napisz pod adresem konkurs@megatotal.pl dlaczego to właśnie Tobie należy się jedno z nich!
Dodatkowo wykaż się wiedzą na temat MegaTotalnie sfinansowanych projektówwymień przynajmniej 3 z nich w których pobrzmiewają cięższe gitarowe nuty (heavy, hard rock, metal, grunge, hard core etc). Pomoże Ci w tym lektura Megazinu! (Link1, link2, link3, link4, link5)

Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli, 5 kwietnia!