Kadavar – jeden z najlepszych młodych zespołów uprawiających 70’s doom rocka w odcieniach psychodeliczno stonerowych pojawi się u nas na dwóch koncertach! Zagrają we Wrocławiu (14.10.) i Warszawie (15.10.). Jako patron mamy podwójne konkursowe zaproszenia!

Kadavar zagra dwa koncerty w Polsce!

Muzyka Kadavar to istny wehikuł czasu, powrót do psychodelicznych lat 70., butów na koturnach i skrupulatnie wyprasowanych w kant dzwonów. Już pierwsze nagrania Niemców, z 2012 roku, rzuciły na kolana fanów solidnych, pływających hard rockowych riffów a’la Black Sabbath czy Pentagram. Klasyczny doomowy sznyt z domieszką psychodelii wczesnego Hawkwind okazał się receptą na spory sukces. Ostatni ich album Abra Kadavar został, jak zapewniają muzycy  ”zarejestrowany w studiu “na setkę”, ze wzmacniaczami odkręconymi na full”.

KONKURS!

Mamy 2. podwójne wejściówki na każdy z koncertów! Jeśli chcesz wygrać jedną z nich polub posta promującego ten artykuł na naszym Facebooku oraz odpowiedz na pytanie: z jakiego miasta pochodzi zespół? Wyślij odpowiedź jak najszybciej, ale nie później niż do niedzieli 5.10 na adres konkurs@megatotal.pl i podaj, które miasto (Wro czy Waw) wybierasz. Kto pierwszy, ten lepszy!

Szczegóły koncertów:

14.10. Klub Liverpool, Wrocław, ul. Świdnicka 37
15.10. Klub Hydrozagadka, Warszawa, ul. 11 listopada 22
Start: 20:00
Bilety: 59zł (przedsprzedaż)/69zł (w dniu koncertu), dostępne: Ticketpro, Eventim, eBilet; kolekcjonerskie: pwevents.pl, Liverpool, Rocky Shop, De’Molika (Wrocław), Hydrozagadka, Ticketclub (Warszawa)
Organizator: PW EVENTS