Jeden z najciekawszych zespołów indie rockowych ostatnich lat i rewelacja Off Festival 2014 wraca do Polski na 2 koncerty! 22. marca grają w Warszawie, a dzień później w Krakowie. Mamy konkurs a w nim do wygrania bilety!

Dwa koncerty The Notwist

The Notwist to założona w 1989 roku niemiecka formacja, która frapującym połączeniem indie rocka i elektroniki zdobyła uznanie publiczności i krytyków na całym świecie. Ich album Neon Golden z 2002 r. został umieszczony przez prestiżowy magazin Pitchfork na liście 200 najlepszych albumów pierwszej dekady XXI wieku. W ubiegłym roku legendarna wytwórnia Sub Pop Records wydała ich najnowszy krążek Close To The Glass.

Także w ubiegłym roku The Notwist zagrali jeden z najlepszych koncertów na Off Festival. Na żywo potrafią porwać publiczność i dlatego dwa marcowe występy w Warszawie oraz Krakowie to niebywała gratka dla fanów muzyki niezależnej. Obejrzyjcie ich występ na Pitchfork Festival:

SZCZEGÓŁY KONCERTÓW

22 marca 2015
Warszawa, Proxima, godz. 20.00
Wydarzenie na Facebooku

23 marca 2015
Kraków, Klub Fabryka, godz 20.00
Wydarzenie na Facebooku

Ceny biletów: 90 zł

Bilety dostępne w bileteriach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn,
wszystkich punktach sieci Ebilet (www.ebilet.pl), Eventim (www.eventim.pl), Ticketpro (www.ticketpro.pl), Biletin (www.biletin.pl), Biletomat (www.biletomat.pl) oraz na www.goodmusic.pl

Organizator: Good Music Productions

KONKURS! WYGRAJ BILETY!

Do wygrania podwójne zaproszenie na wybrany koncert The Notwist! Aby je zdobyć odpowiedz na 3 pytania związane z niemiecką grupą oraz pokrewnymi jej stylistycznie projektami MegaTotal.pl:
1. W jakim formacie wydano zrealizowaną dzięki wsparciu MegaTotalnych fanów EP-kę zespołu Sjón pod tytułem NOJS? (Więcej o wydawnictwie)
2. Jaki tytuł nosi płyta zespołu Halo! wydana także dzięki wsparciu naszej społeczności? (Więcej o wydawnictwie)
3. Napisz jak najciekawiej co Twoim zdaniem decyduje o wyjątkowości muzyki The Notwist.

Zgłoszenia należy wysyłać pod adres konkurs@megatotal.pl do dnia 15. marca. Nie decyduje kolejność zgłoszeń!
Uwaga! Jest możliwe przyznanie dodatkowej pojedynczej wejsciówki na koncert The Notwist w formie akredytacji prasowej! Wszystko w Twoich rękach, a raczej w piórze (czy też klawiaturze ;).