Niecodzienne wydawnictwo. Wspólne dzieło przyjaciół od lat współtworzących bardzo różne, muzyczne muzyczne światy: nowofalowych iNNych i industrialnego Projektu LR. Całość spajają poetyckie teksty Artura Szuby i produkcyjny kunszt lidera dark-wave’owych wariacji.pl – Janusza Jeżyńskiego.

Wszystkie trzy zespoły: iNNi – nowofalowy projekt w starym dobrym stylu lat 80′, Projekt LR – dynamiczny, industrialno-rockowy duet i electro-industrialne wariacje.pl wydały płyty dzięki społeczności MegaTotal.pl. Połączyła ich idea, która teraz owocuje wspólnym dziełem.

Efekt jest zdumiewająco ciekawy i różnorodny. Nie wynika to tylko z zespolonego potencjału muzyków, ale w dużej mierze z doskonałego rozumienia swych różnorodnych i przenikających się wzajemnie ścieżek twórczych. Słychać po prostu, że stworzyli nieuchwytną więź, spajającą kilka pokoleń twórców w jednym projekcie.

Poza członkami iNNych i Projektu LR na płycie pojawiają się także Ela Dul z wariacji.pl i Grzegorz Czuchaj z formacji Przestańcie.

Płytę w wydaniu fizycznym uzpełnia atrakcyjny digipak, z książeczką pełną poezji Artura i nieprzeciętnych zdjęć przyjaciół zespołu, wkomponowanych w nieszablonowy design wydawnictwa.