Nieustająca improwizacja projektu terenNowy po raz drugi odsłoni wszystkie swoje oblicza naraz. Dziś w pracowni artystycznej Trzecia fala w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim odbędzie się druga IMPRO-WIZjA-akCJA, która stanie się jednocześnie jego koncertową HIBERNACJĄ. Na jej program złożą się warsztaty dla dzieci, wernisaż wystawy, koncerty i sety DJskie. Start o 16:00

Dźwiękowy plac zabaw dla dzieci, wystawa Jana Pieniążka i KrzysztOFF’a Skaina May’a, live painting KrzysztOFF’a Skaina May’a, koncert terenNowy.live oraz sound systemowa energia HEY JOE złożą się na to niezwykłe wydarzenie.

O godzinie 16:00 swoje podwoje otworzy Dźwiękowy Plac Zabaw czyli kraina muzyki improwizowanej. Będzie to premierowy pokaz wersji one man show czyli performance Pawła Sky’a, który zaprosi dzieci (5-10 lat) do bezpośredniego udziału w tworzeniu muzyki i widowiska poprzez udostępnienie instrumentów, a także możliwość twórczej ingerencji w zastaną scenografię. Mówiąc jednym zdaniem: terenNowy.kids to 101% zabawy dla dzieci, jak również dla rodziców…

O godzinie 19:00 zaprezentowana zostanie wystawa obrazów malowanych na szmatach przez KrzysztOFFa Skaina Maya oraz magiczna, napędzana siłą wyobraźni instalacja przestrzenna Jana Pieniążka. terenNowy mając do dyspozycji nową przestrzeń, znów oswoi ją po swojemu i zaprosi do aktywnej interakcji z twórcami i ich sztuką.

Koncert terenNowego.live będzie jednocześnie jego HIBERNACJĄ. Mówi Paweł Sky: W chwili obecnej naszym głównym planem stał się projekt terenNowy.kids. Chcemy też skupić się na wydaniu płyt, bo to już zdecydowanie ten czas, aby się ukazały… Jak to jednak w naszym przypadku, nigdy nic nie wiadomo, i kolejny koncert terenNowego.live może odbędzie się za miesiąc, a może za rok… Kto to wie… Wszystkim za sześć lat wspólnych emisji serdecznie dziękujemy i tym bardziej zapraszamy nad Zalew Zegrzyński, bo Pracowania Trzecia Fala to dobre miejsce na rozważania i podsumowania.

Wieczór zakończy DJski set HEY JOE SOUND SYSTEM.

Wydarzenie na Facebooku.

Więcej informacji na stronie terenNowego.

Pełny program IMPRO-WIZjA-akCJI 02

16.oo: terenNowy.kids (one man show, akustyczne warsztat dla rodzicow i dzieci w wieku 5-10 lat)

19.oo: terenNowy.art wernisaż wystawy (KrzysztOFF Skain May, Jan Pieniążek)

19.o5: terenNowy.live (koncert) + KrzysztOFF Skain May (obrazu malowanie)

20.oo: HEY JOE SOUND SYSTEM (dj set)

20.3o: terenNowy.live (koncert)

21.3o: HEY JOE SOUND SYSTEM (dj set)