Wydajemy coraz więcej płyt – mamy ich już 33 i w tym roku prawdopodobnie przekroczymy czterdziestkę. W kolejce czekają następne. Bardzo nas to cieszy, bo dowodzi, że startując trzy lata temu mieliśmy rację :)

Płyt fajnie się słucha. Ale nie ma to jak koncert. Niepowtarzalne widowisko z udziałem żywych ludzi, docierające do wszystkich tych zmysłów, do których płyta dotrzeć nie może.

Byłem niedawno na koncercie Dillinger Escape Plan, których poprzedzali Cancer Bats i Ocean. (Przy okazji pozdrowienia dla ekipy EricaRobertsa and the PussyLovers :)

Proszę Państwa! Takiego energetycznego kopa to już dawno nie dostałem. Poniższy film w 100% oddaje to, co tam się działo. Dźwięk jest syfiasty, ale obraz mówi wszystko. Godzina rzucania się pod sceną (tylko – już nie te lata ;), natężenie dźwięku podobne do startu jumbo jeta i ta wszechobecna energia emanująca zarówno ze sceny jak i od skaczącej w ekstazie publiczności naładowała mi akumulatory na bardzo długi czas.

A tu z właściwą jakością dźwięku. Słuchać bardzo głośno :)

To tak na marginesie. Do czego zmierzam? Ano do tego, że MegaTotal.pl wspólnie z naszym nowym dzieckiem eventoid.pl zaangażowały się silnie w działania sceniczne. Bo nie ma to jak spotkanie, przepływ energii, dialog i takie tam :)

Przedsmakiem tego był występ Tourette na Targach Music Media w Krakowie. A co jeszcze nas czeka? Jesienna ofensywa :) Teraz tylko szybka lista, a więcej szczegółów już niebawem.

MegaTotal.pl i eventoid.pl patronują Wrocławskiemu Festiwalowi Form Muzycznych, którego finał w listopadzie, a do udziału w którym już można się zgłaszać.

MegaTotal.pl i eventoid.pl wraz z Radiem Łódź organizują akcję pod hasłem Radioalternatywy. W skrócie: Fani w głosowaniu wybiorą zespół, który zagra koncert w studio koncertowym Radia Łódź. Koncert będzie rzecz jasna wyemitowany i profesjonalnie zarejestrowany. I tak jeszcze kilka razy :) Start pierwszej edycji niebawem.

Na początku listopada MegaTotal.pl i eventoid.pl wraz z Kinem Charlie w Łodzi organizują cykl koncertów Taperzy XXI Wieku, który odbędzie się w ramach Forum Kina Europejskiego CINERGIA 2010. Podczas siedmiu wieczorów sześć zespołów na żywo zagra muzykę do filmów a siódmy da regularny koncert poprzedzający projekcję: Gra Pozorów zagra przed Wszystko co kocham. Jeśli ktoś jeszcze nie wie dlaczego: film jest polskim kandydatem do Oscara a Mateusz Banasiuk i Kuba Starzyński zagrali w nim. Ponadto wystąpią: terenNowy.live, The Washing Machine, NeLL, Cinemon, wariacje.pl (będą mieć premierę płyty) i jedyna kapela spoza MT – Kwartet Jorgi.

A poza tym MegaTotal.pl i eventoid.pl patronują wielu innym imprezom, jak IMPRO-WIZjA-akCJA czy Widzewska Jesień Muzyczna, które odbędą się w najbliższy weekend. Do tego nawiązaliśmy ścisłą współpracę (o której też niebawem) z łódzkim klubem Wytwórnia, i… na razie wystarczy :)

To oczywiście nie wszystko co dziać się będzie. Na każdym występie warto jednak pamiętać o znakomitej instrukcji obsługi, jaką swego czasu przygotowała red. Kaszuba, a którą w skrócie można przedstawić jako: PKB, czyli Płać, Kupuj, Bij :)

Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać od podzielenia się clipem Cancer Bats do kawałka Beastie Boys :)