Szanowni Państwo. Drogie Panie, Wielmożni Panowie. Użytkowniczki i Użytkownicy, Artystki i Artyści. Droga Społeczności. Startujemy. W przyszły poniedziałek, 19 grudnia otwieramy MegaTotal 2.0. Co to oznacza? Spore zmiany.

Z jednej strony wystartuje nowa odsłona serwisu, a z drugiej dość istotne zmiany zajdą na starej. Obie jeszcze przez jakiś czas będą funkcjonować równolegle. Oto najważniejsze zmiany jakie czekają naszą społeczność.

Najważniejsza zmiana to zamrożenie MT1.0. Po uruchomieniu MT2.0 nie będzie można się już na nim rejestrować, dodawać ani publikować albumów czy utworów. Jeśli więc ktoś planuje premierę na święta, trzeba to zrobić albo przed 19 grudnia albo na nowym serwisie.

Fani będą mogli korzystać jednocześnie z nowej i starej wersji. Artyści, tymczasowo będą mogli tylko dodawać nowe projekty i utwory – z przenoszeniem dotychczasowych trzeba będzie się jeszcze nieco wstrzymać.

W związku z otwarciem, na MT2.0 będzie się sporo działo – konkursy, promocje, doładowania, etc., ale o tym ze szczegółami we właściwym czasie :)

Póki co, najważniejszy jest komunikat dla artystów – od 19 grudnia nie będzie już możliwości publikacji na MT1.0.

Więcej szczegółów niebawem.