O tym, że znana i popularna wśród polskich fanów ekipa Red Box zagra w niedzielę 23.03 w łódzkiej Wytwórni już szerzej pisaliśmy! Tymczasem sobotę legenda synth popu spędzi również niezwykle pracowicie. To będzie weekend dla ich fanów!

- Zawsze jesteśmy zadowoleni z wizyty w Polsce. Nasi fani są dla nas bardzo, bardzo uprzejmi i serdeczni. W przeciwieństwie do niektórych europejskich krajów, gdzie zdarzają się głośne rozmowy podczas naszych występów; szczególnie przeszkadzające, gdy gramy najcichsze utwory. Polscy słuchacze pozostają zaangażowani podczas całego koncertu. I są bardzo lojalni. Uważnie wsłuchujecie się w nowe utwory jak i w te starsze, ulubione kawałki - tak mówi Simon Toulson-Clark, lider Red Box. Zespół postanowił zatem odwdzięczyć się polskim fanom i poświęca im pracowity weekend.

W sobotę 22. marca, dokładnie o 17.00 Red Box wystąpi na żywo w Radiu Łódź i zagra akustyczny koncert. Radia można słuchać naziemnie w regionie łódzkim a na całym świecie poprzez internet. Dwie godziny później, o 19.00 zespół pojawi się zaś w Media Markt w Galerii Łódzkiej (Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 15/23), gdzie spotka się z fanami podpisując płyty. Dzień później Red Box odwiedzi warszawską rozgłośnię Radio Zet Gold (Patron wydarzenia), by wieczorem o 19.00 zagrać koncert w łódzkiej Wytwórni.

Sobotni koncert w łódzkiej rozgłośni nie będzie pierwszym radiowym występem Red Box w naszym kraju. w 2011 roku grupa wystąpiła bowiem w Studiu im. Agnieszki Osieckiej Polskiego Radia:KONKURS!

Mamy jeszcze jedno podwójne zaproszenie na 23. marca do Wytwórni! Aby je otrzymać wystarczy jak najszybciej odpowiedzieć nam na pytanie – którym studyjnym albumem Red Box będzie płyta nad którą zespół w tej chwili pracuje? Na pierwszą odpowiedź czekamy pod adresem konkurs@megatotal.pl do jutra (piątek, 21.03) do godziny 15.00!

Zdjęcia: Red Box Press

Szczegóły koncertu i poprzedzających go wydarzeń:

Sobota 22. marca
17.00 – akustyczny koncert na żywo w Radiu Łódź
19.00 – spotkanie z zespołem w Media Markt w Galerii Łódzkiej

Niedziela 23. marca
12.00 – wizyta w Radiu Zet Gold
19.00 – koncert w klubie Wytwórnia. ul. Łąkowa 29, Łódź

Bilety: 80,00 zł (wyłącznie miejsca stojące nienumerowane)
i w dniu koncertu – 23 marca 2014 r. – 85,00 zł.

Bilety do nabycia sieci Ticketpro.pl (empiki, media markt, saturn i in.), bilety24.pl, w kasie Klubu Wytwórnia, na stronie www.wytwornia.pl
Bilety bezpośrednio u organizatora (grupy od 20 osób otrzymają 10 % zniżki): www.monolitart.com.pl, tel. + 48 518 522 581, mail; biuro@monoliart.com.pl.