W magiczny sposób udaje im się łączyć tak odległe muzyczne galaktyki jak jazz, prog, punk, rock a nawet metal. Niepodrabialne w swoim własnym stylu trio Uda wystąpi w sobotę 5.04 w krakowskim klubie Bonton, a my w konkursie mamy zaproszenia oraz ich ostatni album “Łowy Kraby”!

Uda zapraszają do klubu Bonton!

Uda są właśnie w trasie i jak się zapewne okaże w pierwszą kwietniową sobotę – w nieustannym transie. Psychodeliczni kowboje kosmicznego fusion zostali już docenieni przez wiele opiniotwórczych mediów muzycznych, jak Jazz Forum, Teraz Rock, Polish Jazz. Dzielili scenę m.in. z Uriah Heep, Pink Freud i Acid Drinkers.

Uda na żywo.

Sceniczną fantazją, energią i humorem mogliby obdzielić line-up niejednego z dużych festiwali. Wideoklip do jednego z utworów z najnowszej płyty zespołu to całkiem zwięzła wizytówka specyfiki krakowskiego tria:

Tym razem Uda oprócz klasycznego rockowego zestawu zaprezentują także dodatkowy set w wersji akustycznej. Nie oznacza to wcale, że na scenie zabraknie odlotu i ognia. Muzycy są bowiem świetnymi instrumentalistami oraz improwizatorami. Występ Ud poprzedzi zaś młody i obiecujący skład o intrygującej nazwie Strach Uszu.

KONKURS!

Mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na koncert oraz dwa egzemplarze “Łowów Krabów”, albumu nagranego notabene z gościnnym udziałem Apostolisa Anthimosa, Krzysztofa Ścierańskiego i Marcina Gałażyna (Motion Trio).
Uda "Łowy kraby"
Zadanie jest proste –  należy przesłać do nas wyraz Uda prawidłowo odmieniony przez przypadki. Kto pierwszy – wygrywa, ale nie później niż do czwartku 3. kwietnia! Adres: konkurs@megatotal.pl. Aha, no i trzeba jeszcze nas lubić na Facebooku ;)

Szczegóły koncertu:

Miejsce: Klub Bonton, Plac Dominikański 4, Kraków

Data: 5 IV 2014, 20:00

Bilety: 15 zł

Strona wydarzenia na Facebooku

Foto: materiały prasowe zespołu