Niedawno założyli swoją niezależną wytwórnię i wydali swój pierwszy album, choć na razie tylko w formacie cyfrowym. Teraz fani z MegaTotal.pl mogą sprawić, aby ta bardzo interesująca płyta została wydana na CD w doskonale zaprojektowanym wydaniu i niezwykle oryginalnym formacie! Najlepsi inwestorzy otrzymają arcyciekawe bonusy (płyty, plakaty, koszulki), o których zespół pisze więcej na stronie projektu.

Revlovers, bo o nich mowa, to nowe, obiecujące zjawisko na rynku muzyki alternatywnej. Powstali w wyniku fuzji muzyków grup Vixo oraz Cutcat. Ich alternatywno-popowe brzmienie często porównywane jest do skrzyżowania Bat For Lashes z Interpolem, ale jak twierdzą, ich największą inspiracją są The Beatles.

W 2011 roku zagrali na festiwalu Heineken Opener, ale ich pierwszy album Revision Thing miał swą cyfrową premierę 18 kwietnia tego roku. Za jego produkcję odpowiada Kamil Łazikowski z CKOD i Soyuz Studio.

Album wydali pod szyldem swej własnej wytwórni Gish, nazwanej tak na cześć debiutanckiej płyty ich innego ulubionego zespołu – Smashing Pumpkins. Powstała też ściśle limitowana edycja (50 szt) na CD w niezwykłym opakowaniu zaprojektowanym przez łódzkiego grafika plakacistę, Krzysztofa Iwańskiego.

Teraz ich marzeniem grupy jest wydać Revision Thing w większym nakładzie 500 szt, a tym samym otworzyć katalog seryjnych wydawnictw ich niezależnego labela: Gish. O pomoc zwracają się więc do największego społecznościowego mecenasa polskiej muzyki niezależnej, społeczności MegaTotal.pl :) Zapraszamy Was zatem do wspólnego wydania debiutanckiej płyty Revloversów!

Skład Revlovers: Basia Szafarz, Sebastian Stasiak, Darek Grabowski, Michał Szafarz

UWAGA! KONKURS!

Do wygrania 3 płyty z ultralimitowanej, promocyjnej edycji albumu Revison Thing plus mini-plakaty! Napisz jak najciekawszą i najbardziej oryginalną jego recenzję.

Zgłoszenie wyślij na adres konkurs@megatotal.pl podając hasło “Revlovers” w temacie! Na odpowiedzi czekamy do 5 czerwca!

http://www.megatotal.pl/revlovers
http://www.facebook.com/Revlovers
http://www.revloversmusic.com