Znany fanom gotyckiego rocka zespół Lorien wystąpi 8 maja w stołecznym Coco Art & Music Club. Po niedawnej reaktywacji grupa poszerzyła swoją stylistykę o brzmienia trip hopu, metalu i muzyki orientalnej. W naszym konkursie podwójne zaproszenia!

Lorien w Coco Art & Music Club

Zespół dobrze znany koneserom mrocznego rocka za sprawą bardzo aktywnej działalności muzycznej w latach 1995-2005. Wiele piosenek z dwóch pierwszych płyt (“Lothlorien”, 1998 i “Czarny Kwiat Lotosu”, 2002) do dziś wpisuje się w kanon polskiego gotyku. Po ośmiu latach przerwy zespół wznowił działalność i ze świeżą energią przystąpił do pracy nad nowym materiałem. W dzisiejszych muzycznych rozwiązaniach grupa sięga nie tylko do gotyckich korzeni.

Koncerty Lorien to zawsze wydarzenia inspirujące w warstwie nie tylko muzycznej ale i wizualnej.

Lorien na żywo.

Przed Lorien wystąpi zespół Asymptota, który tak określa własną twórczość: “”zespół opiera swoją twórczość na połączeniu depresyjno-melancholijnego brzmienia gitar z garażową okrasą. Treść akustyczną uzupełnia niebanalna warstwa tekstowa, a całość ma swój punkt wyjścia w post-punkowym duchu.”

SZCZEGÓŁY KONCERTU

Lorien i Asymptota
8 maja 2014, godz. 20.00
Coco Art & Music Club
Potocka 14, 01-652 Warszawa

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w dniu koncertu.

Wydarzenie na Facebooku

KONKURS!

Mamy dwa podwójne zaproszenia! Aby wygrać jedno z nich napisz do 4 maja pod adres konkurs@megatotal.pl z jakim innym projektem muzycznym dedykowanym muzyce orientalnej związana jest wokalistka Lorien Inga Habiba. Dodatkowo wymień jak najwięcej zespołów z Warszawy i okolic, którym MegaTotalna społeczność ufundowała płyty. Podpowiedzi znajdziesz w MegaZinie (link1, link2, link3, link4, link5, link6)