Charlie Winston to brytyjski artysta folkowy, tekściarz i wokalista, brat Toma Baxtera. Winston wystąpi w Krakowie (25.04) i w Warszawie (26.04) w ramach promocji nowej płyty „Curio City”. Mamy konkurs i podwójne zaproszenie do zdobycia!

Charlie Winston

Charlie pierwszą płytę, “Make Way” wydał w 2007 roku. Nie przyniosła mu wielkiego rozgłosu. Zasłynął dopiero rewelacyjnym singlem “Like a Hobo” z 2009 roku. Piosenka promowała tak samo zatytułowany drugi longplay artysty.

Jego trzeci album, “Running Still”, ukazał się w 2012 roku. Do Polski artysta wróci z materiałem z nowej, czwartej  płyty, “Curio City”, która ukazała się w tym roku. Wydawnictwo promuje piosenka “Lately”.

SZCZEGÓŁY KONCERTÓW:

25 kwietnia 2015
Kraków
, Fabryka
Bilety: 90 zł

26 kwietnia 2015
Warszawa
, Proxima
Bilety: 100 zł

Bilety będą dostępne w Bileterach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn,
wszystkich punktach sieci Ebilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, Biletin.pl, Biletomat.pl oraz na www.goodmusic.pl

Organizator: Good Music Productions

KONKURS!

Do wygrania podwójne zaproszenie na wybrany koncert Charlie Winstona! Aby je zdobyć odpowiedz na 3 pytania związane z artystą oraz pokrewnymi mu stylistycznie projektami MegaTotal.pl:
1. Napisz czemu chcesz znaleźć się na koncercie Charlie Winstona?
2. Ile utworów zawiera zrealizowany dzięki wsparciu MegaTotalnych fanów album zespołu Marshantia? (Więcej o wydawnictwie)
3. Ile albumów wydał dzięki MegaTotalnym zespół NuSoulCity? (Więcej tutaj i tu)

Zgłoszenia należy wysyłać pod adres konkurs@megatotal.pl do dnia 10. kwietnia. Nie decyduje kolejność zgłoszeń! Uwaga! Jest możliwe przyznanie dodatkowej pojedynczej wejsciówki na koncert Charlie Winstona w formie akredytacji prasowej! Wszystko w Twoich rękach, a raczej w piórze (czy też klawiaturze ;).