Tranquilizer, najnowszy album formacji God’s Bow to najwyższej próby dark-wave zanurzony w brzmieniach ethno, nawiązujący atmosferą do klasyki gatunku (Dead Can Dance, Clan Of Xymox czy Bel Canto). 22. lutego zespół zagra w stołecznej Progresji jako gość znanej niemieckiej formacji Deine Lakaien. W naszym konkursie do wygrania dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie oraz sam album!

God's Bow - Tranquilizer

To już czwarty album God’s Bow. Jak do tej pory wszystkie poprzednie płyty ((„Twilight”, „What´s Beyond the Suns” i „Follow”) spotkały się z bardzo dobrym odbiorem w kraju i za granicą. Grupa współpracowała z wieloma znaczącymi i cenionymi artystami ze sceny dark wave/gothic/elektro jak: Endraum, Wumpscut, Psyche.  Występowała na wielu koncertach i festiwalach, supportowała takie gwiazdy jak Deine Lakaien czy Cruxshadows. Ma na swoim koncie wiele remiksów, a utwory grupy gościły na wielu kompilacjach krajowych i zagranicznych.

God's Bow

Łączenie mrocznych, niekiedy dość mocnych elektronicznych brzmień z egzotyką dźwięków etnicznych jest właściwie szyldem grupy, której fascynacje sięgają klimatów między innymi w stylu dawnego 4AD czy zespołów Front Line Assembly, Sigur Ros, Nine Inch Nails, Depeche Mode, muzyki filmowej, alternatywnej i ambientu. Tranquilizer ukazał się w listopadzie 2014 roku. Muzycy (Agnieszka Kornet – voc i Krzysztof Pieczarka – synth) są zdania, że jest to bardzo dojrzały, przemyślany i zróżnicowany album. Obok dużej dawki melancholii grupa serwuje również mocniejsze, dynamiczne brzmienie.

Oficjalny profil Facebook grupy God’s Bow

Oficjalna strona God’s Bow

Promocja i kontakt z mediami: Grzegorz Szklarek (www.cantaramusic.pl), cantara@cantaramusic.pl

KONCERT W PROGRESJI!

22. lutego zespół God’s Bow zagra w warszawskiej Progresji jako gość znanej niemieckiej formacji Deine Lakaien. Otwarcie bram: 18.00, koncert: 20.00.
Wstęp: 95 PLN przedsprzedaż (do wyczerpania puli) | 105 PLN przedsprzedaż | 120 PLN w dniu koncertu.
Bilety można zarezerwować na stronie klubu.

Deine Lakaien i God's Bow w Progresji

UWAGA! KONKURS!

Wygraj podwójne zaproszenie na warszawski koncert lub najnowszy album God’s Bow – Tranquilizer! Aby wygrać należy wykazać się wiedzą na temat zespołu oraz projektów z MegaTotal.pl, które swą stylistyką pokrewne są muzyce God’s Bow:
1. Wymień tytuły trzech dotychczasowych albumów zespołu God’s Bow.
2. Wymień tytuł i datę premiery albumu gotycko-industrialnej grupy wariacje.pl, który wydany został dzięki społeczności MegaTotal.pl – więcej
3. Wymień przynajmniej 3 muzycznych gości zaproszonych przez Macieja Werka do współpracy przy albumie Songs That Make Sense – więcej

Do wygrania 1 podwójne zaproszenie na koncert oraz 2 kopie płyty “Tranquilizer” – decyduje kolejność zgłoszeń nadesłanych pod adres konkurs@megatotal.pl jednak nie później niż 18. lutego!