Little White Lies w 2 tygodnie zebrali na MegaTotal.pl fundusze na wydanie swojej drugiej płyty Days Of Chaos. Teraz może ona zostać Łódzką Płytą Roku 2014 w plebiscycie Gazety Wyborczej Co Jest Grane! Zależy to też od Ciebie!

Days Of Chaos Łódzką Płytą Roku 2014?

Jak co roku Gazeta Wyborcza Co Jest Grane organizuje konkurs na najlepszą łódzką płytę roku! Little White Lies już raz wygrali – ich debiutancki album Devils In Disquise zdobył ten zaszczytny tytuł w 2012 r. Dwa lata później, dzięki fanom z MegaTotal.pl wydali dojrzalszą i ciekawszą od debiutu płytę Days Of Chaos. Aby pomóc im ponownie zwyciężyć po prostu wyślij SMS o treści PLYTA.07 pod numer 71466. Nie musisz jednak tego robić. Wystarczy, że zagłosujesz przez internet. Dokładnie TUTAJ! Zanim oddasz swój głos przekonaj się jak dobrą płytą jest Days Of Chaos i posłuchaj jej w całości:

W tym roku Little White Lies konkurencję mają znamienitą. Oto pozostałe dziewięć płyt biorących udział w plebiscycie:
19 Wiosen – Cinema Natura
Alles – Post
Bogowie – Chi-Chi
Dr. Ring Ding meets Dreadsquad – Dig It All
K. – No Longer Trust These Eyes Of Mine
Iza Lach – Painkiller
O.S.T.R. & Marco Polo – Kartagina
Skinny Girls – Because You’re Worthless
Daniel Spaleniak – Dreamers

Powyższe 10. albumów zostało wybranych przez spośród  30. zgłoszonych przez łódzkie środowisko muzyczne. Tym bardziej docenić należy wybór dokonany przez jury w składzie: Bartek Chaciński (“Polityka”), Małgorzata Halber (“M/I”), Filip Kalinowski (“Aktivist”, Red Bull Music Academy Radio), Agnieszka Obszańska (Polskie Radio Program III) i Robert Sankowski (“Gazeta Wyborcza”). Nagrodą za zwycięstwo w plebiscycie Łódzka Płyta Roku 2014 będzie kampania promocyjna – 100 citylightów z okładką płyty w centrum Łodzi. Oprócz tego swojego faworyta wybierze Jury. Zostanie on zaproszony przez Radio Łódź na Ekspresową Sesję Nagraniową, w ramach której będzie mógł nagrać jedną piosenkę w radiowym studiu.

Łódzka Płyta Roku 2014 - Finał

W piątek 6 marca w Domu Towarzystwa Kredytowego (ul. Pomorska 21) dowiemy się kto wygrał plebiscyt. Na imprezie zagrają laureaci ubiegłorocznej edycji – zespół Bruno Schulz oraz fantastycznie zapowiadający się zespół Young Stadium Club. After party rozkręcą diskollektive. Wstęp wolny!

KONKURS! WYGRAJ DAYS OF CHAOS!

Mamy okolicznościowy konkurs! Możesz wygrać w nim jeden z 3 krążków Days Of Chaos, kandydata do miana Łódzkiej Płyty Roku 2014! Odpowiedz pod adresem konkurs@megatotal.pl na 2 pytania związane z Little White Lies. Odpowiedzi znajdziesz w MegaZinie :)
1. Ile utworów jest na Days Of Chaos? (Więcej o albumie)
2. Z jakimi zespołami zagrali Little White Lies na koncercie Radio Niebieskie Oczy Heleny sfinansowanym przez fanów z MegaTotal.pl ? (Więcej o koncercie)

Decyduje kolejność nadsyłania prawidłowych zgłoszeń!